Понеділок, 19 Жовтень 2020


«Я люблю працювати на своєму виборчому окрузі, бути поміж близьких мені людей, бачити проблеми на власні очі та всіляко допомагати у їх вирішенні», - саме  такі слова прозвучали з уст народного депутата України від БПП "Солідарність" Василя Яніцького під час чергового робочого візиту до Володимирецького району Рівненщини. 

Володимиреччина, як власне і кожен район 155-го виборчого округу, щодня потребує вирішення нагальних питань в різних сферах діяльності. Деякі проблеми вирішується на місцевому рівні, інші ж питання потребують детального вивчення та подальшого лобіювання у вищих органах державної влади. Але завжди відчутне щире сприйняття нардепом Яніцьким кожної проблеми в кожній окремо взятій громаді та подальша допомога у їх вирішенні.

В благословенні передвеликодні свята, Василь Яніцький відвідав села Степангород, Хиночі, Полиці, Рафалівку та Городець Володимирецького району. І, як завжди, не з пустими руками. 

Цього разу, як Голова правління Благодійного фонду «Наш Край», Василь Петрович подарував колективу Степангородської школи музичне обладнання. Разом  з місцевим сільським головою і директором школи, в присутності голови Володимирецької РДА Володимира Хоружого та начальника відділу культури і туризму Людмили Босик, парламентар обговорив питання будівництва нової школи у даному населеному пункті. 

У селі Полиці отримала заохочувальну грошову премію місцева волейбольна команда  «Поличанка», що цьогоріч стала призером чемпіонату області, а у Рафалівську амбулаторію загальної практики та сімейної медицини,  Василь Яніцький подарував вкрай необхідний у лікувальному процесі кардіостимулятор. 

Цікавою частиною робочої поїздки депутата, стала презентація оновленого інтер’єру Володимирецької районної бібліотеки для дітей та Городецької публічно-шкільної бібліотеки, де нещодавно Благодійним фондом «Наш Край» були закуплені та подаровані нові меблі.

Михайло СЛОБОДЗЯН

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.