П'ятниця, 05 Червень 2020


Жителі райцентру Костопіль шоковані тим, як місцевий мер обійшовся з деревами липи. У варварський спосіб їх було зрізано. Місцева мешканка Людмила Пигаль повідомила про цей факт у себе в Фейсбуці.

"Липа - дерево, чи не у всіх міфологічних традиціях народів світу шановане як святе. Липа - охоронниця домашнього вогнища – це жіноче начало… 

ШОК відчула я, коли підходила до залізничного переїзду, що розділяє вулиці Степанську та Грушевського. Липи… вони вже не липи, а куски колод – результат чийогось бездушного бездумного «планування». Люди добрі, навіщо було закладати цю «алею синіх сливок» на місці де росли наші українські духмяні липи. 

Та, зрештою, посадіть в кінці вул. Грушевського, починаючи від Церкви Олександра Невського і до кінця. Там дерева не ростуть, не так затратно – зрізувати нема що. До речі, багатьом не подобається ця синя сливка, ну не вписується вона в наш український ландшафт.

Душа болить від такого «господарювання». На черзі, напевно, каштани... Невже підніметься рука…", - повідомила пані Людмила.

Підтримує свою землячку і жителька Костополя Тетяна Алексійчук.

"Меру Костополя Денисюку заважали липи? Де славнозвісні активісти, ті що перші в бій, не видно, не чути. Напевно там немає їх інтересів, або ніхто не попросив. Ось так знищили липи, ну панове можновладці, що на черзі- невже каштани. І так наш Костопіль перетвориться на алеї слив, мало того нікому не потрібних, так ще й не красивих. Липи липами, а гроші грошима. Шкода липи!!!"

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.