Неділя, 12 Липня 2020


Рівненщина – серед кращих у підготовці проектів, що реалізовуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Питання затвердження переліку інвестиційних проектів регіонального розвитку, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2016 році, розглядалося на засіданні Уряду.

«Таких об'єктів – лікарні, школи, дороги, реконструкції, енергоефективність – по усій Україні є достатньо. Треба зараз розпочинати цю роботу. Ми маємо затвердити перелік цих об'єктів відповідно до законодавства і дати можливість місцевим органам влади почати реалізовувати ці проекти», - заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

При цьому Глава Уряду навів приклад Рівненської області, на регіональний розвиток якої передбачено більше 101 мільйона гривень державних інвестицій. Рівненщина одна із областей, що якісно і вчасно підготувала проекти. За словами глави Уряду, це дасть можливість вирішити соціально-економічні питання та проблеми на місцях.

«Загалом цьогоріч в області реалізовуватимуться 11 проектів за кошти ДФРР. А це реконструкція та капітальний ремонт соціальних закладів - шкіл, дитячих садочків та лікарень, а також енергоефективні заходи», - зазначив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.