Неділя, 29 Березень 2020


Шанси на те, що працюючим пенсіонерам скасують оподаткування пенсій невеликі, оскільки уряд не готовий втратити понад 1,2 млрд.грн. надходжень, в той час, коли непрацюючих пенсіонерів, які платять пенсійний податок, швидше за все, звільнять від такого оподаткування.

Таку інформацію оприлюднили в  Комітеті з питань податкової та митної політики. «Якщо звільнити від оподаткування пенсії працюючих пенсіонерів, це зменшить надходження до бюджету приблизно на 1,2 млрд гривень. Чи готове до цього уряд, невідомо. Тому, не виключено, що до другого читання ця норма може бути знята і залишиться тільки норма про скасування оподаткування пенсій непрацюючих пенсіонерів», - зазначила голова комітету Ніна Южаніна.

Без скасування оподаткування пенсій саме працюючим пенсіонерам ініціатива уряду не несе жодного позитиву, оскільки кількість непрацюючих пенсіонерів , які платять податки із пенсій − невелика.

Якщо оподаткування скасують тільки тим пенсіонерам, пенсія яких вища за 4 тис.грн, то слід розуміти, що в Україні із 12, 5 млн. пенсіонерів їх кількість становить лише 3% від загальної кількості і це – колишні прокурори, судді, нардепи, які мають високі пенсії. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.