Неділя, 29 Листопад 2020


Рівненська ОДА співпрацюватиме з громадською ініціативою «За чесний тендер», тож державні закупівлі в області контролюватиме громадськість.

Про це під час прес-конференції розповіли голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко та керівник громадської ініціативи Святослав Клічук.

Так, за словами Олексія Муляренка, завдяки запровадженню торік електронної системи Prozorro Рівненщина зекономила більше 12 мільйонів гривень. Результат більш ніж вражаючий, адже мова йде про незначні закупівлі.

Тож треба йти далі, переконаний голова Рівненської облдержадміністрації.

«Влада Рівненської області підтримує проведення чесних, прозорих закупівель та тендерів. Рік тому ми запровадили в області закупівлі через електронну систему "Прозоро". Але цього замало.

Ми зацікавлені в відповідальних партнерах. Необхідно залучати до проведення тендерів громадськість, бізнесменів. Це дозволить найбільш ефективно використовувати бюджетні кошти», - зазначив Олексій Муляренко.

За словами Олексія Муляренко одним із таких партнерів є ініціатива “За чесний тендер”.

"Спільними зусиллями спробуємо підняти рівень довіри до участі в державних тендерах", - повідомив голова ОДА.

В свою чергу, Святослав Клічук зауважив, що громадська ініціатива наразі зосередиться на двох тендерах – придбання шкільних автобусів та закупівля ліків для Клеванського госпіталю.

Водночас «За чесний тендер» контролюватиме не тільки оформлення документації та дотримання умов конкурсу. Вони готові популяризувати державні тендери та закликати бізнес брати участь у закупівлях. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.