Неділя, 17 Січень 2021


У Рівненській області за результатами двоетапного конкурсу визначено координатора регіонального Офісу реформ. Ним став екс-керівник регіонального Офісу реформ Руслан Сивий. 

Про це повідомили в Департаменті з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону.

За умовами конкурсу, попередній конкурсний відбір проводився обласною конкурсною комісією. До їх складу входили представники обласної державної адміністрації, регіонального відділеньня асоціації органів місцевого самоврядування та експерти. 

13-15 червня в Києві було проведено другий етап відкритого конкурсного відбору (Комісія у складі представників Мінрегіону, партнерів — донорів, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів), за результатами якого визначено фахівців – переможців конкурсу.

Найближчим часом Руслана Сивого буде призначено на посаду координатора Офісу реформ у Рівненській області.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.