Вівторок, 24 Листопад 2020


Нинішній виконуючий обов'язків прокурора Рівненської області Павло Романчук не займатиме цю посаду, запевнив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

До кінця цього тижня може бути призначений новий прокурор Рівненської області. Про це в інтерв'ю ТСН заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Зараз я призначив виконуючого обов'язків і відразу можу сказати, що ця людина не буде прокурором. Вважаю, що майбутнім прокурором Рівненської області має бути людина, яка ніколи там не працювала і не має ніяких службових або людських зв'язків. Тобто має бути людина з - за меж Рівненської області. Зараз відбувається конкурсний відбір такої людини. Думаю, до кінця тижня я буду готовий його надати моїм землякам ", - сказав Луценко.

Попереднього прокурора, Анатолія Ковальчука, 4 липня відсторонили від посади з перспективою подальшого звільнення в зв'язку з "бурштиновою справою". 7 липня він був звільнений. Виконуючим обов'язків обласного прокурора було призначено першого заступника прокурора Рівненської області Павло Романчук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.