Четвер, 22 Жовтень 2020


Управління Держархбудіспекції у Рівненській області скасувало реєстрацію декларації на початок виконання будівельних робіт щодо будівництва третьої черги багатоповерхового житлового будинку в районі вул. Гагаріна - М. Струтинської в Рівному.

До ДАБІ надійшла інформація, що вказаний у декларації проектант не розробляв проектну документацію. Також він повідомив, що не є відповідальною особою проектувальника та не здійснює авторський нагляд на об’єкті будівництва. 

Крім того встановлено, що РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» не надавав технічні умови на підключення до мереж водопостачання і водовідведення вищевказаного об’єкту будівництва. ПАТ «Рівнегаз» також не надавав технічних умов на газифікацію споруди. 

Вищевказані порушення дають підстави вважати будівництво в районі вул. Гагаріна - М. Струтинської самочинним будівництвом. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.