Вівторок, 21 Вересень 2021


Первинна профспілкова організація працівників ПАТ «РівнеАзот»-«Хімік Рівненщини» Конфедерації вільних профспілок України наполегливо бореться за вчасну виплату заробітної плати на підприємстві.

Про це повідомляє профспілковий сайт КВПУ зсилаючись на слова голови первинки Георгія Козлюка.

«Ми змушені боротися з нашим власником за право на оплату праці, – розповів профлідер. – Зарплата затримується, не зважаючи на те, що голова правління М.В. Заблуда хизується високими досягненнями підприємства. Зараз ситуація не змінилась, й навіть стала ще складнішою. Незалежною профспілкою було встановлено факт несплати відрахувань до Пенсійного фонду. Також ми отримали усне підтвердження від працівників Державного центру зайнятості, що завод не перераховує кошти до Фонду соціального страхування».

Крім того Георгій Козлюк повідомив, що на ПАТ «РівнеАзот»-«Хімік Рівненщини» проводиться масове скорочення працівників. А несплата внесків до фондів соціального страхування призведе до того, що скорочені працівники підприємства не будуть отримувати усі виплати, передбачені законодавством.

«Люди отримають лише дріб’язок, – зазначає профлідер. – Працівники ПАТ «РівнеАзот» діями власника доведені до відчаю й готові вийти на стихійний страйк, який може призвести до непередбачуваних наслідків».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.