Вівторок, 28 Вересень 2021


За перше півріччя 2016 року платники Рівненщини перерахували до Державного бюджету 296,3 млн.грн. податку на додану вартість. За словами в. о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолія Клячука  – це  на 30 млн. грн. більше надходжень за аналогічний період минулого року. 

Всього в області  на обліку перебуває 3134 платники  ПДВ, з них 213 сільськогосподарські підприємства, які перебувають на спеціальному режимі оподаткування. Їх питома вага в загальній кількості платників ПДВ – 7 %. 

Відповідно до поданих спецдекларацій, до сплати в бюджет такими підприємствами  задекларовано  8,2 млн.грн. ПДВ, в т.ч. по: 

- операціях із зерновими та технічними культурами – 1,7 млн.грн.; 

- операціях з продукцією тваринництва – 2, 8 млн.грн.; 

- операціях з сільськогосподарськими товарами/послугами (крім операцій із зерновими та технічними культурами та операцій з продукцією тваринництва) – 3,7 млн. грн. 

Як зазначив Анатолій Клячук: «Збільшення надходжень означає, що реальний сектор економіки краю ефективно працює на створення доданої вартості. З іншого боку перехід на електронне адміністрування ПДВ до мінімуму унеможливлює використання схем мінімізації цього податку. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.