Субота, 24 Липня 2021


Служба безпеки України підтвердила той факт, що закуплені 9-ть шкільних автобусів "Мрія", які сьогодні вручали керівникам навчальних закладів Рівенщини українського виробництва і жодного стосунку до Російської Федерації не мають. 

Відповідну процедуру перевірки українські спецслужби провели на прохання голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка. Про це видання "Чарівне.Інфо" повідомив радник голови ОДА Сергій Мініч.

"Процедура проведення контролювалася. Ми не втручалися в сам процес проведення тендеру. Все відбувалося в межах чинного законодавства та згідно вимог до тендеру. Єдине – це те, що голова ОДА звернувся до Служби безпеки, чи має фірма російський слід. Дали заключення, що не має. І ми спокійно провели закупівлю. Тому для мене дивною виглядає історія навколо цього питання. Ми не перевіряли інформацію – чи це «екс-регіонали». Головним була дешевша ціна, технічні характеристики та безпека. Цим критеріям автобуси відповідають", - наголосив Сергій Мініч.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.