Неділя, 05 Липня 2020


Близько 4,5 мільярдів гривень виділить Кабмін задля покращення стану доріг. Ці гроші планують спрямувати на найбільш критичні ділянки, зокрема, і в Рівненській області, – повідомив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків, депутат Рівненської облради від партії «БПП «Солідарність» Юрій Благодир.

Вирішення проблем, пов’язаних з транспортною галуззю, турбує кожного рівнянина, тому потребує постійної уваги та професійних дій з боку влади, зазначає Ю.Благодир.

«Це питання стосується всіх та кожного. Тому для місцевої влади, звичайно, воно є одним з найголовніших», — підкреслив Юрій Благодир. На жаль, наголошує депутат, наразі єдине питання, яке справді зрушило з місця, — це поява населених пунктів, де у місцевих бюджетах з’явилися доходи від платників акцизів, а тому з’явилися можливості виділяти фінансування на ремонт та реконструкцію доріг внутрішнього значення. Втім, дороги між селами продовжують перебувати у критичному стані та залишаються великою проблемою.

Голова бюджетної комісії відзначив, що попри всі проблеми обласна влада шукає будь-які можливості для поліпшення доріг в області.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.