Неділя, 29 Листопад 2020


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав правоохоронні органи проаналізувати ситуацію щодо будівництва доріг у кожній області країни, зокрема і на Рівненщині щодо можливого розкрадання коштів.

"У мене зараз прохання до усіх правоохоронних органів. Я підпишу обов'язково, я сам особисто підпишу ці звернення, щоб по кожній області попрацювали: взяли область - і чітко її відпрацювали", - заявив Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу.

Прем'єр-міністр переконаний, що тих, "хто займається відкатами на дорогах" треба саджати до в’язниці на довічний строк ув’язнення та без можливості внесення застави.

"Ми використовуємо ресурс - він має бути інвестований у дорогу як інфраструктуру і економіку як робочі місця", - підкреслив Володимир Гройсман.

Голова Уряду підкреслив, що при будівництві доріг мають співпадати два параметри - якість і ефективне використання коштів.

Прем'єр-міністр нагадав, що доручив Державній фіскальній службі України та Державній аудиторській службі провести перевірки ефективності використання коштів, виділених на ремонт доріг в Україні. Результати перевірки будуть 15 вересня.

"Те, що зловживання на дорогах є, ми усі розуміємо, але нам потрібно чітко привести до відповідальності тих, хто намагається у цьому питанні зловживати. Чесно робити дороги - можливо. Треба просто жорстко дати по рукам тим, хто робить по-іншому", - наголосив він.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.