Субота, 30 Травень 2020


Майже на 388 тис. грн незаконно отриманих соціальних виплат мають повернути до державного бюджету вимушені переселенці із тимчасово окупованих територій України та районів проведення антитерористичної операції, які проживають в Рівному.

Причина – подання недостовірної інформації щодо своїх доходів. Станом на сьогодні вже повернуто до державної казни майже 100 тис. грн. Загалом, проведена  Держфінінспекцією в Рівненській області ревізія в Управлінні  праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради виявила фінансових порушень майже на пів мільйона гривень.

Під час проведення ревізії ревізори також  виявили, що одинадцять підприємств Рівного завищили фактичні витрати на виплату середнього заробітку мобілізованим працівникам внаслідок неправильного розрахунку середнього заробітку, що призвело до зайвого перерахування компенсації підприємствам. 

Керівнику об’єкта контролю направлено вимоги про усунення виявлених ревізією порушень.

Працівниками держфінініспекції проводиться робота щодо повного  відшкодування завданих державі збитків. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.