Субота, 05 Грудень 2020


У Рівному сьогодні стартувала ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2016)».

Своє енергоефективне обладнання представили більше 30 виробників не тільки з України, а й Білорусі, Польщі, Данії, Німеччини та Литви. Найбільше продукції – з місцевих компаній, котрі виробляють котли, насоси та колектори для українських та закордонних споживачів.

В урочистому відкритті виставки взяли участь голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, голова облради Микола Драганчук, міський голова Рівного Володимир Хомко, а також видатний вчений у галузі теплоенергетики – директор Інституту технічної теплофізики НАН України Юрій Снєжкін.

«На Рівненщині багато робиться для того, щоб бути енергонезалежними, і виставка цьому підтвердження. За останні роки споживання блакитного палива в області скоротилося більш, як на 40 відсотків. І зараз Рівнещина – одна із лідерів по газозаміщенню», - зазначив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Дана виставка, яка проводиться в Рівненській області вже вдруге, також сприятиме впровадженню новітніх енергоощадних технологій, переконаний Олексій Муляренко.

Адже питання енергозбереження – актуальне для кожного.

На виставці, зокрема, представлені твердопаливні, електричні та промислові котли. Присутні можуть ознайомитися із зразками сучасного опалення – сонячними батареями, тепловими насосами та тепловими помпами. Окрім того, можна побачити прилади, які економлять не тільки тепло, а й електрику.

Виставка діє у рамках Міжрегіонального Форуму з питань енергоефективності.

Впродовж 23-24 вересня на території Рівненського міського палацу «Текстильник» для представників ОСББ, ЖБК, ЖЕК, різних підприємств проходитимуть тренінги, презентації та майстер-класи на різні теми з енергозбереження.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.