Середа, 08 Липня 2020


Про це в коментарі журналістам зауважив народний депутат фракції Партії Блок ” Петра Порошенка” Василь Яніцький.

“Сьогодні останній день, коли парламент може вчиняти будь-які дії стосовно суддів. Тому ми зібралися на позачергове пленарне засідання, де розглядаємо подання Вищої Ради юстиції відносно 33 суддів, з яких 32 судді, рішення по яких розглядатиметься за порушення присяги , а це здебільшого ті, які здійснювали  судочинство відносно людей на Майдані. І одна людина – це суддя, відносно якого порушена справа за несумісністю. За законом по кожному з них має бути окрема постанова”,- зауважив парламентар.

“Суддя, відносно якого здійснюється голосування, має прийти на засідання , висловити свою позицію, і вже потім по ньому буде прийнято рішення. Якщо ж суддя, по якому прийматися рішення не буде в залі , то парламент не має права розглядати це питання. Як бачимо, шансів у нас небагато по багатьом, адже їх фізично немає в залі.. “,- пояснив парламентар.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.