Вівторок, 19 Січень 2021


Народний депутат України, член фракції БПП “Солідарність” Олександр Дехтярчук взяв участь в круглому столі на тему: «Практика застосування Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на прикладі територіальних громад Одеської області» проведеного у місті Біляївка Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Біляївською міською радою Одеської області.

Під час круглого столу Олександр Дехтярчук зазначив, що об’єднання територіальних громад повинно продовжуватись і головними принципами у цьому процесі мають бути добровільність і економічна зацікавленість.

Окрім того, нардеп від Рівненщини звернув увагу учасників заходу на те, що міжнародний досвід, зокрема, Польщі, Франції, Швеції свідчить про правильність обраного нами шляху у формуванні спроможних територіальних громад.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.