Середа, 08 Липня 2020


Петро Порошенко підписав розпорядження за №258/2016 - рп «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад голів районних державних адміністрацій».

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Документом визначені умови проведення відбору та вимоги до кандидатів, перелік необхідних документів. Конкурс проводиться відповідно до вимог частини другої статті 23 Закону України «Про державну службу», – йдеться у повідомленні.

Згідно з розпорядженням, розглядатимуться кандидатури на вакантні посади голови Березнівської, Дубровицької та Млинівської райдержадміністрацій Рівненської області. Затверджено також умови проведення такого відбору.

Як відомо, голови місцевих держадміністрацій призначаються і звільняються з посади Президентом України за поданням Кабінету міністрів. Законом України «Про державну службу» посади голів місцевих держадміністрацій віднесені до категорії «А». Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад цієї категорії здійснює Комісія з питань вищого корпусу державної служби, яка за результатами конкурсного відбору вносить Кабінету міністрів пропозиції щодо кандидатів на посади голів місцевих держадміністрацій. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.