Субота, 11 Липня 2020


Народний депутат України, член фракції БПП “Солідарність” Василь Яніцький перебуваючи у своєму виборчому окрузі звернув увагу на жахливий стан доріг окремих населених пунктів і не залишився осторонь вирішення даного питання. 

Завдяки його клопотанню дані проблемні питання включили до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2016 року № 678, та виділили кошти у сумі 240,353 гривень на капітальний ремонт дороги по вул. Білоруська в селі Познань та 298,985 гривень на капітальний ремонт дороги по вул. Північна в селі Рокитне.

Роботи по облаштуванню білощебеневих доріг на даних вулицях сіл району мають бути виконані до кінця цього року.

В планах на 2017 рік ремонт сільських вуличних доріг в селах Березове, Остки, Сновидовичі, Карпилівка, Глинне, Рокитне, Старе Село та селищі Томашгород Рокитнівського району Рівненської області.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.