Середа, 27 Жовтень 2021


Нацагентство з питань державної служби сьогодні визначило переможців конкурсів на зайняття посад голів райдержадміністрацій у трьох районах Рівненської області. Про це повідомляє кореспондент Рівненських новин.

Протягом дня перед кандидатами були непрості завдання: спочатку вони складали тести,  потім шукали певні рішення по ситуативних завданнях, а насамкінець проходили співбесіду з членами конкурсної комісії з питань вищого корпусу державної служби. 

У результаті конкурсу переможцем на посаду голови Березнівської райдержадміністрації визначено 39-річного технічного директора ТзОВ «Березне-землемір» Віталія Люшина.

На фото: Віталій Люшин

У конкурсі на посаду голови Дубровицької райдержадміністрації переміг 43-річний Микола Петрушко, який нині працює на посаді директора місцевого комунального підприємства «Теплосервіс». 

На фото: Микола Петрушко

А переможцем конкурсу на зайняття посади голови Млинівської районної державної адміністрації став 47-річний Петро Рухер, помічник-консультант народного депутата України.

На фото: Петро Рухер

Нагадаємо, що новий Закон про держслужбу передбачає призначення відповідних чиновників за рекомендацією Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Лише після цього Президент України видає відповідне розпорядження про призначення на посаду.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.