Субота, 26 Вересень 2020


Заступник Голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Ірина Луценко на брифінгу у Верховній Раді звинуватила організаторів акції під будівлею Національного банку України у реалізації плану по дестабілізації економіки та суспільно-політичної ситуації в державі.

«Опозиційні партії, які вивели ошуканих вкладників банку “Михайлівський” під будівлю Національного банку України, замовчують, що керівництво банку “Михайлівський” вже арештовано і вирішується питання повернення коштів. Основна мета акції – послабити національну валюту, яка з середини 2015 року є достатньо стабільною та дестабілізувати суспільно-політичну ситуація в державі. Підняття економіки України невигідно сьогодні керівництву країни-агресора – Російській Федерації. І “п’ята путінська колона” в Україні продовжує збурювати суспільство», – заявила Ірина Луценко. 

Заступник голови фракції БПП звернула увагу журналістів, що представники партії «Опозиційний блок» в Україні діють за інструкціями, які вони отримують в адміністрації президента Російської Федерації.

«Для нас абсолютно незрозуміло, чому на мітингу під Нацбанком, поруч з народним депутатом «Опозиційного блоку» Євгеном Мураєвим, стоїть перший номер виборчого списку партії «Батьківщина», народний депутат Надія Савченко. Це людина, за звільнення якої боровся весь світ. У нас є запитання, чому Савченко стоїть поруч з “п’ятою колоною” Кремля? Це нова широка опозиція, чи розширена “п’ята колона” «Опозиційного блоку» і «Батьківщини»? На засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів ми спитали Юлію Тимошенко: чому Надія Савченко закликає до повалення державницького ладу – це ті самі гасла, які проголошує Євген Мураєв. Юлія Тимошенко відповіді не надала. Замість того, вона почала критикувати Уряд і Президента України за підняття заробітної плати у два рази», – сказала Ірина Луценко.    

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.