Четвер, 02 Липня 2020


Мирогощанський іподром у Дубенському районі все ж таки роздержавлять.

Про це стало відомо вчора. Незабаром громадяни отримають тут свої земельні пайові частки. Про цю перемогу на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав народний депутат, член фракції "Блок Петра Порошенка" Олександр Дехтярчук:

- Вітаю 1100 пайовиків ДП «Мирогощанський іподром» з рішенням про поле, сівбароздержавлення /розпаювання/ підприємства. Уряд Володимира Гройсмана почув громаду і народного депутата. Разом після чотирьох років боротьби маємо маленьку перемогу.

Наступний етап процедури роздержавлення – передача підприємства у Фонд державного майна України, який проведе оцінку майна, 25% від якого і перейде працівникам.

– Далі земля і підприємство будуть передані у Фонд держмайна, який буде здійснювати управління цим підприємством і готувати його до роздержавлення. При цьому, порядок наділення паїв вже узгоджений, адже ще 4 роки тому люди зібрали понад 80 тис.грн і виготовили проектну документацію, де вказано розмір кожного  паю і територію на якій він розташований. – каже Олександр Дехтярчук.

У розподілі земельних паїв будуть брати участь мешканці Привільницької і Мирогощанської об'єднаних громад Дубенського району. Жителі 8 сіл не приховують радості, сподіваючись що земля, на якій свого часу довелося тяжко працювати, тепер дасть можливість заробити.   

Сільські голови об’єднаних громад, в свою чергу, обіцяють допомогти селянам залучити достойних інвесторів, адже заробіток на землі допоможе також поповнити місцеву казну.  

– Багато що залежить від того які інвестори прийдуть. Сільська рада, як представники громади, буде залучати інвесторів і дивитись щоб дали людям за землю гарну ціну. Зрештою, щоб і податки прийшли у бюджет. – каже сільський голова Мирогощанської об’єднаної громади Світлана Соборук.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.