Вівторок, 26 Травень 2020


На Рівненщині вивчатимуть румунський досвід впровадження інноваційних технологій у школах.

Під час зустрічі із головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком представники делегації з Румунії презентували проект «Електронний щоденник», який використовують у їхніх місцевих школах.

Це найпопулярніший проект у Румунії, який створений для покращення результатів навчання школярів.

Він дозволяє комунікувати вчителям, батькам та учням. Адже у деяких батьків є мало часу, аби часто відвідувати школу. А система дозволяє дистанційно, в режимі он-лайн контролювати навчання свої дітей. У щоденнику фіксується відвідуваність та успішність учнів. Є можливість переписуватися з класним керівником. Пристрій простий та зручний.

За словами заступника голови Рівненської облдержадміністрації Світлани Богатирчук-Кривко, аналогічні розробки вже функціонують в окремих класах 3-ох навчальних закладах Рівного – гуманітарній гімназії, природничо-математичному ліцеї «Елітар», економіко-правовому ліцеї. Проте централізованого впровадження така технологія поки не має.

Тож керівник області Олексій Муляренко доручив своєму заступнику проаналізувати аналогічні конкурентні продукти, розглянути технічні можливості запропонованої румунами технології з подальшою апробацією її в окремих школах.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.