Середа, 27 Травень 2020


В 2017 році на Рівненщині з’явиться рибоохоронний патруль. Його буде створено замість ліквідованої рибоохорони. В органі працюватиме близько 13 рибоохоронних патрульних, всі вони будуть відібрані за процедурою відкритого кадрового конкурсу за участі представників громадськості та органів місцевої влади.

«Рибоохоронний патруль – це орган з якісно іншими стандартами та підходами до роботи. Новий персонал, який буде відібрано шляхом прозорого конкурсу. Після цього для них буде проведено фахове навчання – законодавство, іхтіологія, стажування у європейських експертів. Експерти з Литви та Норвегії ділились знаннями під час запуску рибоохоронного патруля Київщини. Думаю, вони допоможуть нам і з підготовкою патруля на Рівненщині», – повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів. 

Нагадаємо, відкритий кадровий конкурс на посаду рибних патрульних відбувається відповідно до вимог нового Закону «Про державну службу», що включає електронне тестування та співбесіду. До складу конкурсної комісії можуть бути залучені представники громадських організацій, науковці та експерти у відповідній сфері, представник виборного органу первинної профспілкової організації тощо.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.