Понеділок, 06 Грудень 2021


Рівненська молодіжна організація Блоку Петра Порошенка «Солідарність» проводить благодійну акцію «Стань помічником Святого Миколая!». Рівнянам пропонують здійснити мрії маленьких мешканців на відкритті головної ялинки міста 19 грудня. Ці дітки нині борються із раком, їхнє щоденне бажання – одужати. Але, як і всі хлопчики й дівчатка, вони мають, маленькі мрії, які рівняни можуть здійснити.

За словами координатора проекту Юлії Мініч діти, що зараз лікуються в Рівненському обласному онкологічному диспансері написали листи до Святого Миколая. Ці листи рівняни зможуть знайти на відкритті головної ялинки Рівного 19 грудня. Усі, хто схоче здійснити ці бажання дітей мають зірвати конверт та виконати хоча б одне бажання дитини, про яке вона просить у листі.

Таким чином рівняни зможуть стати помічниками Святого Миколая. 

«Ми отримали 17 листів від хлопчиків та дівчаток, на долю яких випали такі тяжкі випробування. Але вони щиро вірять, що Святий Миколай допоможе їм одужати і принесе бажані подарунки! Не будьте байдужими! Давайте усі разом здійснимо мрії наших маленьких земляків, засвітимо радість в їхніх очах і допоможемо їм побороти недуги», - закликає Юлія Мініч.

Офіційне відкриття головної ялинки Рівного відбудеться саме в День святого Миколая – 19 грудня. Тож запрошуємо усіх дорослих повірити в дива та в такий казковий день – втілити дитячу мрію. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.