Субота, 26 Вересень 2020


В неділю, 18 грудня на Центральному ринку міста Острог Рівненської області відбулася екологічна акція “Батарейки, здавайтесь!”, яку організували міська та районна організації партії “БПП “Солідарність”. 

За час проведення акції острозькими партійцями було зібрано 557 відпрацьованих батарейок та обміняно їх на шість кілограм цукерок.

“Очевидним є той факт, що викидати використану батарейку у сміття небезпечно, зберігати її вдома теж. При потраплянні у навколишнє середовище відбувається процес руйнації зовнішньої оболонки батарейки, небезпечні речовини при цьому потрапляють у ґрунт, ґрунтові води та річки, а з урахуванням того, що сміття ще й спалюють, то усі токсичні речовини потрапляють ще й в атмосферу. Саме тому, ми вирішили провести дану акцію, аби хоч частинку відпрацьованих батарейок утилізувати”, - зазначив голова Острозької міської парторганізації, депутат міськради Сергій Іщук.

Мешканці Острога висловлювали своє задоволення організованою акцією та висловлювали пропозицію проводити подібні заходи якомога частіше.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.