Вівторок, 21 Вересень 2021


Депутат Костопільської міської ради від партії БПП «Солідарність» Олександр Садикін ініціював утворення робочої групи з підготовки питання для розгляду на черговій сесії Костопільської міської ради «Про звіт інспекції з благоустрою міста Костопіль за 2016 рік». 

12 січня відбулося перше засідання даної групи, яку й очолив Олександр Садикін.

«Я став ініціатором утворення такої комісії для того, аби спільно з депутатами та іншими зацікавленими особами всебічно оцінити роботу інспекції з благоустрою. Адже у багатьох мешканців міста є чимало питань за зауважень до її роботи. Відповідно до положення інспекція має подавати на сесію міської ради щорічний звіт про проведену роботу. Однак, чомусь, з незрозумілих нам причин такий звіт за 2015 рік на сесію міської ради не подавався. Це і стало однією із причин для більш детальнішого вивчення роботи інспекції» - повідомив депутат міськради.

Під час першого засідання міські обранці зуміли напрацювати порядок денний щодо винесення цього питання на сесії міської ради.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.