Вівторок, 19 Січень 2021


Голова Рівненської обласної державної адміністрації, депутат Рівнеради від партії “БПП “Солідарність” Олексій Муляренко отримав почесний нагрудний знак «За заслуги перед Збройними Силами України».

Нагороду очільник Рівненщини отримав з рук представника управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗСУ.

У свою чергу Олексій Муляренко подякував представникам ЗСУ і наголосив на тому, що що ця нагорода належить не лише йому, а й всім мешканцям Рівненщини, які допомагають та підтримують наших бійців на Сході України.

“Я дякую всім цим людям, які небайдужі, які весь цей час допомагали, допомагають, і будуть допомагати, і ми разом будемо налагоджувати, створювати і відновлювати мир на території нашої країни”, - зазначив Олексій Муляренко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.