Понеділок, 18 Жовтень 2021


Державне фінансування політичних партій дозволяє посилити рівень фінансової, організаційної та кадрової спроможності партій і зменшити залежність партій від великих спонсорів. Таку думку під час засідання круглого столу «Як протидіяти політичній корупції: рецепт змін від КВУ» висловив член Ради Рівненської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Володимир Кузнецов.

«Закон про державне фінансування політичних партій однозначно зменшує ризики політичної корупції. Ми, як одна із провідних партій нашої держави, завжди виступали за відкритість та прозорість у своїй діяльності. Наші фінансові звіти є у відкритому доступі – з ними можна ознайомитися на офіційному сайті партії», – зауважив Володимир Кузнецов.

Захід відбувся в рамках проекту «Моніторинг прозорості надання державної підтримки політичним партіям», який реалізовується ВГО «Комітет виборців України» у співпраці з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин та за фінансової підтримки Уряду Канади.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.