Неділя, 05 Липня 2020


Сьогодні, 13 березня мало відбутися засідання постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Рівненської облради. Однак, як і позаминулого тижня засідання комісії було зірвано депутатом-перебіжчиком Михайлом Кирилловим, який ще донедавна очолював цю комісію, поки депутати не висловили йому недовіру.

З десяти депутів, які входять у комісію, сьогодні прийшли лише п'ять. А для того, аби вона запрацювала, має бути не менше шести.

Ігнорують комісію представники Михайла Кириллова, якому й належить більшість у ній. Що до речі, є порушеннями чинного законодавства. 

За словами нинішнього очільника комісії, депутата від партії "БПП "Солідарність" Віталія Бойка його колеги замість того аби працювати на користь громади, "загралися у політику". Він також заявив, що матиме розмову з головою облради Миколою Драганчуком щодо подальшої роботи комунальної комісії.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.