Неділя, 27 Вересень 2020


На Рівненщині протестували пересувний сервісний центр, де надаватимуть найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС. 

Зокрема, центр надаватиме  послуги з реєстрації і перереєстрації транспортних засобів, заміни та видачі міжнародних посвідчень водія та здійснюватиметься прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

"Відкриття мобільних сервісних центрів МВС – це великий рух вперед, адже в будь-якому населеному пункті, де є Інтернет, тепер можна надати водіям низку послуг", -  зазначив під час відкриття пересувного сервісного центру голова обласної ради Микола Драганчук.

Наприклад, за посвідченням водія не обов'язково їхати мешканцям області в Рівне, Дубно чи Сарни. Працівники сервісного центру можуть приїздити в населені пункти і видавати необхідні документи на місцях. Не потрібно також буде витрачати два-три дні на їх отримання.  На це тепер вистачить декількох хвилин. 

Під час відкриття пересувного центру МВС було замінено два посвідчення водія. На виготовлення кожного з них знадобилося по десять хвилин. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.