П'ятниця, 05 Червень 2020


Сьогодні, під час наради з головами райдержадміністрацій очільник Рівненщини Олексій Муляренко представив керівникам районів нововведення над яким наразі працюють в облдержадміністрації.

Обласними департаментами спільно з міжнародними експертами була розроблена і затверджена стратегія розвитку області на період до 2020 року, яка є достатньо глобальним документом, а її реалізація здійснюється шляхом розробки та впровадження середньострокових (на 3 роки) планів.

Перший такий план реалізації стратегії був розроблений на 2015-2017 роки дуже формально. Тепер же в роботі над планом на 2018-2020 роки в ОДА змінили підхід та ґрунтовно працюють над розробкою цього документу.

"В даний час мною проводяться консультації з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, за підсумками яких, базуючись на цілях і завданнях Стратегії, будуть затвердженні відповідні галузеві пріоритети та плани робіт. В кінці поточного року він має бути проголосований на сесії обласної ради", - зазначив Олексій Муляренко.

За словами голови облдержадміністрації цей процес є надзвичайно важливим, адже ефективно рухатися вперед Рівненська область зможе лише при правильному плануванні.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.