Вівторок, 27 Жовтень 2020


Усі 9-ть депутатів, членів фракції “БПП “Солідарність” у Рівненській міській раді подали звіти про свою діяльність до 15 лютого цього року, як це було визначено згідно рішення №1912 Рівненської міської ради.

Про це йдеться у повідомленні місцевих ЗМІ.

“Звітування місцевих депутатів є одним із важливих методів комунікацій із власними виборцями. Якщо робота робиться, то завжди приємно поділитися своїми досягненнями із громадою. У нас у фракції всі депутати активні, і нікому з них не соромно подивитися в очі людям, які їх обирали”, – зазначив голова фракції “БПП “Солідарність” у Рівнераді Богдан Гапяк.

Окрім того, за словами Богдана Гапяка, фракція “БПП “Солідарність”  чи не єдина, яка провела ще й загальнофракційний звіт перед рівнянами у середині січня цього року.​

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.