Четвер, 26 Листопад 2020


З 1 червня на Рівненщині розпочинається літня оздоровча кампанія для дітей. Цьогоріч школярів прийматимуть 7 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 4 санаторії. Тож батьки уже можуть купувати путівки до закладів.

Окрім цього, будуть працювати понад 180 пришкільних та 6 наметових таборів.

На переконання заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, в області створені усі умови для відпочинку та оздоровлення дітей.

Найголовніше це те, що з цього року батьки самі можуть обирати заклад за своїм бажанням. А це створить конкуренцію серед оздоровчих установ. А ще часткову або повну оплату путівки здійснюватимуть за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів у вигляді компенсації вартості путівки.

«Усі райони та міста відповідально віднеслися до питання оздоровлення школярів. Так, у Демидівському та Млинівському районах, Рівному та Вараші уже передбачені гроші на відпочинок. Зарезервували кошти на оздоровлення й об’єднані територіальні громади – Клесівська, Крупецька, Мирогощанська та Млинівська. В інших районах та містах гроші виділять уже до кінця травня. Тому літня оздоровча кампанія розпочнеться вчасно», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

Загалом, на Рівненщині планують оздоровити понад 42 тисячі дітей пільгових категорій, а це близько 30% школярів.

Для цього з обласного бюджету запланували кошти в сумі понад 6 мільйонів гривень, з місцевих - близько 7 мільйонів гривень.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.