Середа, 27 Травень 2020


Василь Яніцький вручив премію учням-переможцям у Всеукраїнських та обласних олімпіад та конкурсів робіт МАН. Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Він розповів, що сім років тому заснував премію для обдарованої молоді Полісся – «Інтелект».

«Матеріальною винагородою хотів показати дітям, що гроші можна заробляти не лише на бурштині, але і своїм розумом, знаннями, допитливістю та активністю. Весь світ давно зробив ставку на інтелект. Найбільші статки такі люди як Марк Цукерберг, Стів Джобс, Біл Гейтс, заробили розумом, умінням нестандартно мислити. Думаю, з часом зміниться і система освіти, але дуже хочеться, щоб для школярів і надалі пізнання світу було життєвою потребою”, - відзначив парламентар.

“Перебуваючи у Вараші, мав нагоду особисто вручити премію учням, які довели високий рівень інтелекту перемогами у Всеукраїнських та обласних олімпіадах та конкурсах робіт МАН. Також подякував їхнім викладачам та потис руку батькам цих талановитих дітей», – повідомив Василь Яніцький.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.