Четвер, 13 Серпень 2020


19 травня, в місті Березне відбувся круглий стіл під час якого обговорили питання продажу сільськогосподарських земель. Організатором заходу виступила ініціативна група “Самопомочі” в Березнівському районі.

Під час круглого столу його учасники висловлювали абсолютно протилежні думки щодо відкриття ринку землі. Однак, у підсумку переважна більшість зійшлася у тому, що запровадження ринку землі необхідним рішенням, однак влада зобов’язана створити для цього відповідні умови.

“Перед тим, як відкривати ринок землі необхідно створити рівні умови для усіх учасників цього ринку. А це в першу чергу фінансові можливості. Адже наразі, дуже багато людей впевнені в тому, що як тільки розпочнеться продаж землі вони не матимуть змоги конкурувати з тими, хто має набагато більше грошей. Необхідно запропонувати людям гарні умови кредитування та доступу до різноманітних проектів. Поки цього не буде створено, ринок землі відкривати не можна”, - зазначив під час заходу керівник ініціативної групи “Самопомічі” в Березнівському районі Вадим Козлюк.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.