Середа, 03 Березень 2021


Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області проведено позапланові перевірки уповноважених органів містобудування та архітектури.

Зокрема, перевірено діяльність відділу містобудування та архітектури, будівництва та інфраструктури Володимирецької РДА та Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

За результатами проведених контрольно-інспекційних заходів посадовими особами ДАБІ прийняті рішення про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки щодо таких об’єктів: «Будівництво бізнес-центру та торгівельно-виставкових будівель на вул. Повстанців, 58-А в смт. Володимирець» та «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими-прибудованими приміщеннями громадського призначення (І-черга) вул.Соборна,289 у м. Рівне».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.