Вівторок, 26 Січень 2021


Освіта нині в ціні. Кожен роботодавець зацікавлений в кваліфікованих кадрах. Однак для вдалого влаштування на роботу зовсім не обов'язково мати вузівський диплом. Сьогодні випускники професійних училищ та ліцеїв мають всі шанси досягти успіху в кар'єрі.

Важливим є те, що на Рівненщині кількість учнів у таких закладах не зменшується. Середній показник наповненості у таких закладах по Україні становить 400 учнів. А на Рівненщині, протягом останніх трьох років, коливається у позначці 550. 

Усього наша область налічує 23 професійно-технічних навчальних заклади. Серед них: 10 вищих професійних училищ, 8 професійних ліцеїв, 4 ПТНЗ при установах виконання покарань, 1 ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну».

Окрім того, додатково створено 8 навчально-практичних центрів у яких можна здобути курсову перепідготовку та підвищити кваліфікацію майстрів.

Отже, розглянемо схему найпоширеніших професій у Рівненській області.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.