Неділя, 17 Січень 2021


Сьогодні відбулися Міжрегіональні антитерористичні тактико-спеціальні навчання, які проводилися на Рівненської та Хмельницької областей. Однак основна частина навчань відбувалася на Рівненщині, на території АЕС, спеціальних полігонах та у місті Вараші. Про це повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

За словами Олексія Муляренка цьогорічні навчання набагато масштабніші за попередні, які проводилися у минулі роки.

Під час навчань, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, були виявлені деякі слабкі місця, однак в результаті роботи штабу даної АТО “диверсантів” було знешкоджено, заручники визволені та розміновано Варашський ЦНАП.

"В цілому, такі навчання є дуже актуальними та необхідними в сучасних умовах, адже дають можливість підвищити рівень заходів з протидії терористичній та диверсійній загрозам. Окрім того, це хороша можливість перевірити та відлагодити спільні дії органів державної влади, спецслужб, правоохоронців і представників Збройних сил на випадок реальної територистичної загрози", - зазначив очільник Рівненщини.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.