Середа, 02 Грудень 2020


Проблема незадовільної якості доріг у Рівненськой області може бути вирішена найближчим часом, але для цього потрібна допомога громадськості. Про це повідомив народний депутат України, член фракції Блоку Петра Порошенка Василь Яніцький.

 

 

“Держава виділила значне фінансування, та ці кошти можуть «розпилити» по власним кишеням підрядники. В важливому питанні поліпшення стану доріг моя точка зору повністю співпадає із поглядами фахівців транспортного сполучення. Для виправлення ситуації необхідно займатися кардинальними заходами і приймати кардинальні рішення. Тому варто ще більше посилити контроль за підрядниками, перевіряти не тільки технологічність і якість виконання робіт, а й матеріали, які вони застосовують. Безперечно, без втручання громадськості контроль за роботою переможців тендерів буде неповноцінним”, - повідомив нардеп.

За словами Василя Яніцького він надихнувшись ініціативою «УкрЯма», пропонує втілити їхню основну ідею на Рівненщині. 

“Для цього потрібно зібрати максимальну кількість зацікавлених активістів. Зі свого боку, готовий забезпечити громадські організації та активістів усією необхідною підтримкою, в тому числі матеріальною”, - розповів Василь Яніцький

Народний обранець переконаний, що проект «Рівні дороги» дозволить проконтролювати фірми-підрядники і зробити їх роботу максимально ефективною. 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.