Вівторок, 19 Січень 2021


Народні депутати фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Оксана Білозір та Олександр Дехтярчук направили депутатський запит на Кабінет Міністрів щодо вирішення проблеми забруднення акваторії річки Іква. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Оксана Білозір.

Парламентарі звернулися до Премєр-міністра Володимира Гройсмана  та профільного міністра Остапа Семирака щодо  сприяння у вирішенні критичної екологічної ситуації, що склалася в акваторії річки Іква, шляхом виділення із Державного бюджету коштів на рекогнструкцію очисних споруд міст Кременець та Дубно.

“…вже декілька років із Кременецьких очисних споруд у річку Іква стікає неочищена вода, постійно відбуваються припливи смердючого слизу. В місті Дубно існують аналогічні проблеми з  очисними спорудами, водночас міська влада виготовила необхідну проектну документацію  для реконструкції колектора, відповідно до програми “Здійснення природоохоронних заходів”, – йдеться у зверненні.

Парламентарі наголошують, що ця проблема є катастрофою для річки Іква та негативним екологічним фактором для названих міст.

“…просимо посприяти в якнайшвидшому вирішенні катастрофічної ситуації, що склалася у звязку з неналежним функціонуванням очисних споруд міст Кременець та Дубно, зокрема, у питанні виділення коштів на реконструкцію вищезазначених очисних споруд”, – зазначають народні депутати.

Нагадаємо, що річка Іква омиває один із найстаріших замків України – замок князів Острозьких XV ст. у м. Дубно.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.