Субота, 26 Вересень 2020


На Рівненщині очікують збільшення потоку туристів. Цьому, зокрема, сприятиме і підписання безвізу з Європою. Географічне розташування області, міжнародні автошляхи, що проходять територією краю, – це додаткові бонуси для нашого регіону.
 
Тим часом, розвиток туризму тісно пов'язаний з такими галузями, як готельна справа та ресторанний бізнес. Тому, члени обласної туристичної ради закликали приватний бізнес сприяти у промоції туризму.

Зокрема, в області діє близько 70 готельних закладів.

На думку голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, така співпраця буде взаємовигідною.

Так, на Рівненщині відкриваються туристичні центри. В Острозі він уже діє. На черзі – Володимирець і Корець, згодом – Рівне та Клевань. Працюють в цьому напрямку в Дубно та Сарнах. Саме там подорожуючі мають можливість отримати необхідну для туриста інформацію, зокрема і про проживання та харчування.

«Для подорожуючих, окрім туристичних об’єктів, потрібна належна інфраструктура - готелі та ресторани, бажано з традиційними українськими стравами. Також потрібні заклади для великої туристичної групи. Тому закликаємо власників готельно-ресторанного бізнесу підтримати нашу ініціативу та сприяти у промоції туризму», - зазначив Олексій Муляренко.

Зокрема, представники готелів розміщуватимуть в закладах стенди з туристичними картами та буклетами «Рівненщини туристичної», а також допомагатимуть у розробці напрямів веломаршрутів.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.