Неділя, 20 Вересень 2020


Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко разом із начальником управління охорони здоров’я Юрієм Осіпчуком оглянули заклади, в яких можливо розмістити дитячий хоспіс.

Відкриття такого відділення нині актуальне для Рівненщини. До створення його готові долучитися представники ГО «Кримськa діaспора Рівненщини» та БФ «Скaрбниця Нaдії».

Серед вимог, яких повинні дотримуватись при відкритті хоспісу  - близьке розміщення реанімації, окремий вхід та пандус. В закладі працюватимуть виїзні бригади та будуть місця для соціально-незахищених пацієнтів.

Посадовці вже побували в спеціалізованому будинку дитини та відвідали обласну дитячу лікарню. Після розгляду усіх варіантів, остаточне рішення про розміщення хоспісу прийматиме госпітальна рада Рівненського округу, яка запрацює найближчим часом.

Крім того, в рамках оптимізації діяльності комунальних медичних закладів і ліжкового фонду, розглянули варіант перенесення центру реабілітації з обласної дитячої лікарні до спеціалізованого будинку дитини.

«Ці заклади дублюють свої функції, тому доцільно буде об’єднати їх та розширити спектр послуг. А через звільнення приміщення реабілітаційного відділення обласної лікарні розширити онкогематологічне, яке знаходиться поруч», - переконана Світлана Богатирчук-Кривко.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.