Понеділок, 06 Квітень 2020


Більшість рівненських користувачів соцмереж засудили дії місцевої журналістки Антоніни Торбіч, яка на порталі “4 влада” опублікувала м’яко кажучи не зовсім коректну публікацію про цьогорічних рівненських випускників. 

Про сам факт такої публікації повідомила керівниця модельної агенції “Панна” Вікторія Дембіцька, мама цьогорічної випускниці «Центру надії».

“Знаєте що зараз відбувається! Журналісти накинулись на мене за захист дітей! Ось Вам рівень! І ще й мої приватні повідомлення Антоніна Торбич перекрутила і без дозволу виставила як інтерв’ю- не проінформувавши мене про це! І говорить про закон! мДа! Ось Вам правда життя! За захист дітей закидали мене помідорами!!!!”, - повідомила пані Вікторія у себе на сторінці в Фейсбуці.

Рівняни обурені таким вчинком журналістки, і активно критикують напрофесійних підхід до висвітлення такої важливої події в житті кожної дитини. 

Сама ж Антоніна Торбіч зробила спробувати виправдатися, однак судячи з усього дуже невдало. Адже вона запевняє, що представилася журналісткою, та повідомила, що готує невеличкий матеріал з цього приводу. Однак, в той же час її слова підтверджують і те, що вона не отримала дозволу Вікторії Дембіцької на оприлюднення їхньої приватної переписки, а це вже кричущий факт непрофесіоналізму та порушення всіх правил журналістської етики

До речі, назва оприлюдненого Антоніною Торбіч матеріалу звучить так “На лімузинах і з алкоголем по центру Рівного: випускний святкувала престижна спецшкола”. Однак, жодного доказу того, що діти-випускники вживали саме алкоголь не наведено. Можливо для пані Торбіч буде дивиною, але шампанське буває і безалкогольним. 

Про те, що матеріал на "4 владі" написаний в кращих традиціях “жовтої преси” йдеться і у коментарі рівненської кореспондентки “проросійського” телеканалу “Інтер” Інни Білецької.

“От дарма ви так огульно про рівень журналістики. Читають жовте, це природньо. Такий запит суспільства”, - стверджує Інна Білецька, яка й сама дуже часто не гребує писати у стилі “жовтизни”

До речі, не виключено, що матеріал було написано на замовлення, з метою скомпроментувати спеціалізований освітній заклад "Центр Надії". Як правило, у таких матеріалах факти не перевіряють, і не дотримуються жодних професійних стандартів. Що й бачимо у матеріалі на "4 владі". 

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.