Вівторок, 07 Липня 2020


17-річний Іван Цапук бореться з діагнозом гострий Т-лінійний лімфобластний лейкоз з ураженням середостіння. До того ж у нього захворювання нервової ситеми та шлунково-кишкового тракту.

"Через це хлопець переніс кілька складних операцій ще в дитинстві. Страшна хвороба підкралася непомітно. В обласній дитячій лікарні м.Рівне Іван пробув майже 5 місяців. За цей період він пройшов всі протоколи хіміотерапії. Це був дуже тяжкий для нього час, адже кожного разу з'являлися нові ускладнення. Лікарі направили Івана в дитячу спеціалізовану лікарню "Охматдит". Минуло ще майже 3 міс. Лікарі говорять, що єдиною можливістю видужування являється проведення аллогенної трансплантації ГСК від НLA-ідентичного донора", - розповідають рідні юнака.

Сім'я Івана збирає 150 тисяч доларів на операцію, яку погодилися зробити Білорусі. Однак таких грошей рідні Івана не мають, попри те, що продали усе, що можна було продати.

Батьки хлопця розгублені, тому просять допомоги в усіх небайдужих.

Кошти можна пересилати на картку ПриватБанку - 5168 7573 1484 6660, Цапук Оксана Володимирівна - мама.

Номер батька — 0983692766, Цапук Ігор.

Номер телефону мами — 380988040453, Цапук Оксана.

відео: Рівне-1

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.