Вівторок, 26 Січень 2021


7 вересня в четвер, депутати Рівненської обласної ради від БПП Віталій Сухович, Руслан Потапчук та депутат від УКРОПу Діана Гордійчук з робочим візитом відвідали Деражненську об’єднану територіальну громаду, під час якого провели зустріч з головою ОТГ Олександром Пустовітом та обговорили ряд питань, які потребують якнайшвидшого вирішення.

Зокрема щодо фінансування закладів освіти, культури, охорони здоров’я, підготовки та забезпечення стабільної роботи об’єктів інфраструктури в осінньо-зимовий період.

Одним із актуальних для вирішення проблемних питань в громаді є ремонт моста, що пролягає через старе русло ріки Горинь та сполучує села Дюксин і Жобрин. Аби ознайомитися із тим, який фронт робіт необхідно зробити, щоб вирішити дане питання Віталій Сухович, Руслан Потапчук та ДІана Гордійчук разом із представниками громади побували безпосередньо на місці, в селі Дюксин.

Депутати зазначили, що всіляко сприятимуть у проведенні капітального ремонту моста, та нададуть для цього допомогу як матеріалами, так і фінансами.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.