Понеділок, 13 Липня 2020


Про це народний депутат України фракції Партії «Блок Петра Порошенка», представник Президента України у ВР Ірина Луценко заявила журналістам під час форуму “Разом за Україну, вільну від насильства щодо жінок”.

Вона розповіла, що наступного сесійного тижня, у вівторок,  депутати планують завершити розгляд судової реформи і в четвер перейти до розгляду пенсійної реформи.

«Всім так званим “опозиційним” фракціям не вдасться зірвати процес підняття пенсій. Цей шабаш з поправками, який відбувається протягом вересня місяця, показує, що ні “Батьківщина”, ні “Самопоміч” не зацікавлені, щоб Уряд Гройсмана зміг осучаснити пенсії для 9 млн пенсіонерів. Їхня задача – зірвати цю реформу для того, щоб не дати можливості наповнити Пенсійний фонд. Але ми коаліційно, з свідомими депутатами, проголосуємо дві реформи», – сказала Луценко.

Вона також зауважила, що на засіданні профільного Комітету Міністр соціальної політики Андрій Рева та депутати різних фракцій разом опрацьовували всі поправки до пенсійної реформи.

«Ми зробили збалансований законопроект, будемо переконувати депутатів відмовитися від частини поправок, щоб не затягувати цей проект. Тим більше, що після пенсійної реформи ми будемо голосувати медичну реформу. Також є багато законопроектів по енергоефективності. Бізнес чекає на дерегуляційні закони. Коли ми завершимо реформи і попрацюємо із законами для бізнесу, тоді інвестиції в Україну будуть краще залучатися», – відзначила Луценко.

На запитання журналістів, чому Уряд не може проіндексувати пенсії без пенсійної реформи, Луценко відповіла: «Нам потрібно на законодавчому рівні зробити незбитковий Пенсійний фонд. Це дасть можливість перейти до накопичувальної пенсійної системи в 2019 році».

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.