Вівторок, 29 Вересень 2020


Недобудоване приміщення колишнього райкому в Гощі, яке простояло близько 27 років, все ж таки добудують. Інвестор ТОВ “Рівнеміськбуд” добудує приміщення та зробить тут елітний пансіонат для літніх людей. Рівень послуг та умови у цьому пансіонаті, очікується, будуть близькими до рівня 4-зіркового готелю та європейських стандартів.

Забудовники зазначають, що приміщення цілком придатне для добудови та подальшої експлуатації після заміни певної частини цегли на верхніх поверхах та вжиття додаткових заходів з будівництва. Тому, цілком можливим є те, що мрія гощанців про добудову, як часто кажуть місцеві жителі – “пентагону”, стане реальністю, і, що приміщення не стоятиме, а буде корисним для громади.

В перспективі у цьому пансіонаті буде створено близько 100 робочих місць (медичні працівники,садівники, адмінперсонал та інший обслуговуючий персонал). Також, забудовники в процесі будівництва залучатимуть місцевих робітників будівельних професій, а тому, зайнятість гарантована і для представників будівельної галузі.

Наразі ж швидкість завершення довгобуду залежить від дій місцевих дозвільних органів та місцевої влади. Сподіваємось, що ініціатори цього проекту реалізують найближчим часом свою чудову ідею, а всі, від кого залежить успішність цього проекту, сприятимуть його втіленню.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.