Неділя, 27 Вересень 2020


Партія «БПП «Солідарність» є переможцем виборів до 5 – ти ОТГ, що відбулися 29 жовтня цього року. Про це свідчать офіційні дані результатів виборів. 

Зокрема, БПП відтепер матиме 25 мандатів у представницьких органах Демидівської та Клеванської селищних, Немовицької, Ярославицької та Тараканівської сільських ОТГ. З них 18 депутатів обрано які балотувалися від партії та 7 депутатів самовисуванців, які йшли на вибори за підтримки «БПП «Солідарність». Окрім того, БПП отримало ще двох голів ОТГ – Ярославицької, де від партії було обрано Леоніда Пруднікова, та самовисуванця Дмитра Жовтянського, який переміг на виборах до Клеванської ОТГ.

За нею, друге місце посіла ВО «Батьківщина» з 22-ма мандатами. Також, за підтримки «Батьківщини» було обрано головою Немовицької громади Віктора Савчина.

Аграрна партія матиме 11 своїх депутатів, Самопоміч – 9 та Укроп – 7.

Ще в трьох округах на Рівненщині незабаром відбудуться перевибори, в яких братимуть участь 2 кандидати від БПП та один самовисуванець, що балотується за підтримки БПП.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.