Вівторок, 07 Липня 2020


Відома меблева компанія «Морган Феніче» потребує кваліфікованих працівників. У зв’язку із запуском нової лінії виробництва, підприємство спільно з фахівцями служби зайнятості проводить широкомасштабну інформаційну кампанію. Про це повідомили в Рівненській обласній службі зайнятості.

На сьогодні компанії необхідні швачки, складальники деталей та виробів, оператори верстатів з програмним керуванням, директор-розпорядник та водії навантажувача.

Тісна співпраця з даною компанією ведеться вже не перший рік. Так, всього за два останні роки на підприємство працевлаштовано близько 80 фахівців, які перебували на обліку в службі зайнятості.

ТОВ «Морган Феніче» входить до складу Home Group яка представлена в 15 Європейських країнах. В Україні підприємство засноване на базі іноземних інвестицій та зареєстроване у Рівненському районі, смт. Квасилів. Товариство займається виробництвом м’яких меблів, чисельність найманих працівників становить більше 1100 осіб і є одним з найбільших роботодавців в Рівненській області. Середня зарплата співробітників складає від 5000 до 7000 гривень. До кінця 2017 року на меблевій фабриці «Морган Феніче» планують добудувати ще один цех. А це дозволить збільшити виробничі потужності вдвічі. Більш ніж 95% виробів меблевої фабрики експортуються у Європу.

В найближчих планах у компанії є розширення виробничих потужностей та збільшення робочих місць до 5000 працівників.

Коментарі:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Loading...

Рік заснування © 2011. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "Рівненські новини".

Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Матеріали, позначені знаком "Реклама", публікуються на правах реклами. Всі права захищено.